top of page

Markalarımız

fullcolor 250p.png

Toptan Üretim

El işciliği ile üretilmiş ürünlerimiz, işletmelerinizde stok yönetimi, üretim planlaması, atık yönetimi açısından birçok avantaj sağlar. İşletmenizde ağırladığınız nihai tüketiciye sıcak ve taze sunum ile işletmenizin performansını ve müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. İmalathane34 taze donuk ve/veya fırından yeni çıkmış ürünleri ile planlı dağıtım ve satış sonrası destek sunmaktadır.

Sandviç Ve Daha Fazlası

Papas Sandwich And More;  kendini sağlıklı, taze ve katkısız içerik ile hazırlanmış ürünler sunmaya adamış, geleneksel ve yerel üretimi destekleyen bir sandviç markasıdır. Ürünlerinde günlük ekmek, taze içerik ve bol malzeme vaat eder.

www.papassandwich.com

Papas Sandwich And More. 250 png.png
tante 250p.png

Paketli Ve Hediyelik Ürünler

Tante'de yaptığımız her ürünün içeriği, kalitesi ve işçiliği ile gurur duyuyoruz. Kendimizi en yüksek standartları yakalamaya adadık.

Hediye kutularımızdan imza ürünlerimize kadar her sipariş özenle paketlenir,  istediğiniz takdirde size özel bir mesaj ile gönderime hazır hale gelir. Ürünlerimiz 2022 yılı itibari ile sadece online satışta ve itina ile seçilmiş satış noktalarında bulunacaktır.

bottom of page